Верифікований профіль
26
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому
Ок

Продаж будинків (10)

  • 16 000 $
    308 $/м²

    Збройних Сил України вул. (Московська)

    52 / 41 / 10 м²
    1 поверх
    13 сот
    2 кімнати
    4 дні тому
    Продам будинок в Люботині 52 м2, 3 житлові кімнати всі зручності. 15 хвилин пішки до зупинки транспорту. Площа ділянки – 13 соток. Своє подвір'я, є заїзд для машини та гараж. Будинок у гарному стані, опалення газовий котел. Ділянка рівна. Поруч магазини, дитячий садок та школа.
    Рієлтор
  • 30 000 $
    385 $/м²

    Радіотехнічний пров.

    єОселя єВідновлення Липовий гай
    78 / 41 / 10 м²
    1 поверх
    6 сот
    4 кімнати
    4 дні тому
    Продам будинок на Філіпповці 78 м2, 4 кімнати всі зручності, житловий стан, окремий двір. статус квартири. Гараж і надвірні побудови. Вода центральна, каналізація-яма. Шість соток. Хороше місце розташування та відмінна транспортна розв'язка.
    Рієлтор
  • 92 000 $
    958 $/м²

    Бондарівська вул.

    96 / 62 / 12 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    4 дні тому
    Продам будинок на Х Горі 92 м2, 3 житлові кімнати всі зручності центральні. 5 хвилин пішки до зупинки транспорту. Площа ділянки – 7 соток. Своє подвір'я, є заїзд для машини та гараж. Будинок у відмінному стані, опалення новий газовий котел. Ділянка рівна. Поруч магазини, дитячий садок та школа.
    Рієлтор
  • 35 000 $
    357 $/м²

    гавенко

    єОселя єВідновлення
    98 / 65 / 10 м²
    2 поверхи
    10 сот
    3 кімнати
    2017 рік побудови
    4 дні тому
    Продам капітальний недобуд у центральній частині Люботина площею 75 м². У будинку виконане сучасне планування житлових та підсобних приміщень. Нова проводка. На ділянці у 20 соток збудовано великий гараж, погріб, літній душ і туалет. Є нова свердловина з підведенням води до будинку. До самого будинку асфальтований під'їзд. Ділянка рівна, прямокутної форми.
    Рієлтор
  • 25 000 $
    347 $/м²

    провулокКрасный

    72 / 42 / 10 м²
    1 поверх
    7 сот
    3 кімнати
    1968 рік побудови
    4 дні тому
    Продам будинок в Люботині 72 м2, 3 житлові кімнати всі зручності. 5 хвилин пішки до зупинки транспорту. Площа ділянки – 7 соток. Свій двір, є заїзд для машини та 2 гаражі. Будинок у відмінному стані, опалення газовий котел. Ділянка рівна. Поруч магазин.
    Рієлтор
  • 31 500 $
    420 $/м²

    Речкова

    75 / 41 / 6 м²
    1 поверх
    10 сот
    3 кімнати
    1990 рік побудови
    3 дні тому
    Продам 2/3 частини будинку в Люботині 75 м2, 3 житлові кімнати, всі зручності, опалення 2 х видів газове та твердопаливне, вода-свердловина (автоматична подача води в будинок), погріб, є заїзд для машини та гараж на дві машини, ділянка 10 соток в кінці ділянки ставок. Поруч магазини. 10 хвилин пішки до зупинки транспорту у будь-який кінець міста.
    Рієлтор
  • 98 000 $
    653 $/м²

    Холодногірська вул. (Єлізарова), 33

    150 / 87 / 14 м²
    1 поверх
    7 сот
    5 кімнат
    2000 рік побудови
    4 дні тому
    Пропонується до продажу будинок на Холодній горі по вулиці Холодногірській, всього за 7 хвилин ходьби від метро. Загальна площа будинку складає 150 кв. Планування: 5 окремих кімнат, простора вітальня, два санвузли та велика кухня. Підключені газ, центральна вода та каналізація. Укладена плитка в санвузлах та на кухні, стіни підготовлені під поклейку шпалер. Ділянка 7 соток. Є гараж, каркас під навіс для автомобіля та гостьовий будиночок.
    Рієлтор
  • 9 000 $
    100 $/м²

    Котлова

    90 / 72 / 7 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    3 дні тому
    Продам будинок у Водяному 90 м2, 3 житлові кімнати, газ у будинку вода свердловина. 15 хвилин пішки до зупинки транспорту. Площа ділянки – 7 соток. Своє подвір'я, є заїзд для машини. Будинок у житловому стані, опалення газовий котел. Поруч магазини та школа.
    Рієлтор
  • 10 500 $
    250 $/м²

    гражданская

    42 / 18 / 7 м²
    1 поверх
    6 сот
    2 кімнати
    4 дні тому
    Пропоную затишний будиночок у Люботині, 42 м², 2 кімнати, веранда, гарний житловий стан. Два види опалення: газовий котел та піч, зливна яма, світло, вода. На ділянці 6 соток розташовані госпбудівлі, гарне місце розташування. Відмінний варіант для проживання та активного відпочинку.
    Рієлтор
  • 23 500 $
    351 $/м²

    каштанова

    67 / 48 / 10 м²
    1 поверх
    15 сот
    3 кімнати
    1978 рік побудови
    4 дні тому
    Продам будинок в Коротичі 67 м2, 3 житлові кімнати, всі зручності, нове опалення, вода-свердловина (автоматична подача води в будинок), мпо, льох, є заїзд для машини, госп будівлі ділянка 15 соток. Поруч магазини. 15 хвилин пішки до зупинки транспорту.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: